Doğalgaz Seramik Radyant Isıtıcı Seçme Rehberi

Doğalgaz Seramik Radyant Isıtıcı Seçme Rehberi

Doğalgaz Seramik Radyant Isıtıcı Seçme Rehberi

2019-04-27798

Doğru Doğalgaz Seramik Radyant Isıtıcıyı Seçin!
Uğur Mekanik Isı dış ortam için geniş doğalgaz seramik radyant ısıtıcı yelpazemizle gurur duyuyoruz. Uzun ömürlü, kaliteli ve kullanışlı ısıtıcı ürünlerimizle neredeyse  yarı açık ve dış mekanlara tam uyum sağlamaktadır. Biz yine de sizlere hangi radyant ısıtıcı mekana en iyi uyar sorunusuna cevap vermeye çalışacağız.

Yerleştirme
Öncelikle, radyant ısıtıcının nereye yerleştirilmesi gerektiğine bakmanız gerekir. Çok açık alansa, size rahat bir sıcaklık sağlamak için yüksek etkili radyant bir ısıtıcıya ihtiyacınız duyacaksınız. Ayrıca ısıtıcıların hangi yüksekliğe monte edileceğini de dikkate almanız gerekir. Eğer cihaz yükseğe yerleştirilirlerse, daha fazla etkiye de ihtiyacınız olur ve ısı dağılımı odaklanmalıdır, böylece oturduğu yere kadar hissedebilir. Gerçekten yüksek kurulumlar için, yüksek infrared  sıcaklığına (800 ° C) sahip olan ve uzaklara kadar doğrudan bir ısı dağılımı sağlayan  MRT SU U ısıtıcımızı öneriyoruz.

Görünüm
Radyant ısıtıcıların sahip olması gereken tasarım zevktir. Tasarım konusunda talepleri yüksek olan ortamlar için MRC Panel ya da MRC LCD cafe serisi ısıtıcılarımızı tavsiye ediyoruz.Uygun olmayan,standartsız radyant ısıcılardan çıkan ışık mekanınızdaki müşterileri son derece rahatsız edebilir, ve ayrılmasına neden olur. Kuşkusuz hiçbir işletme sahibi böyle bir durumla karşılaşmak istemez.MRC Panel ve MRC LCD modellerimiz turuncu bir ışıma yayar, hiçbir şekilde doğrudan parlama üretmez.

Belgeleri
Hangi marka olursa olsun,üretici ya da satıcısına CE ve TSE kalite belgeleri sormalısınız. Kalite belgesi demek ısıtıcı ürününün belirtilen standartlarda üretilmesi ve onaylanması anlamına gelir. Ayrıca üretim aşamasında her parça testten geçer. Tedarik edilen parçlar da uygun olmak zorundadır.Üretmi belli olmayan ısıtıcılardan uzak durmanızı öneiyoruz! Uğur Mekanik Isı talebiniz doğrultusunda size bu iki belge satış sözleşmesinde hem dijital hem de kopya olarak verir.

Ölçü
Yarı açık ve kapalı mekanlarında doğalgaz radyant ısıtıcıları verimli kullanmanız için doğru ölçü almalsınız. Yanlış ölçü hem yanlış cihaz model seçime hem de enerji kaybına neden olacak hem de bütçenizi ciddi derecede etkileyecektir. Uğur Mekanik Isı uzmanlarına danışmanızı öneriyoruz, size en doğru bilgiyi verecek nasıl ölçü almanız gerektiği konusunda yardımcı olacaktır, eğer ölçüyü kendiniz aldıysanız uygun cihaz ve model için bizimle iletişime geçerek size uygun ürümüzü önerecektir. Doğalgaz ısıtmada işimizi çok ciddiye alıyoruzç Uzmanlarımız kağıt üzerinde ya da bilgisayarda mekana göre ölçüyü hesaplayıp, doğru ürünü-modeli belirliyorlar.